Art school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art school


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тивадар Чонтвари

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
саси
Автор
Автор



Брой мнения : 303
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

Тивадар Чонтвари Empty
ПисанеЗаглавие: Тивадар Чонтвари   Тивадар Чонтвари Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 1:28 am

Ето че дойде мигът на Чонтвари.Обявен е конкурс
с тема"Чонтвари" и за всички,които все още се чудят какво значи това:става въпрос да се вдъхновим от творчеството му,
може да посветим картина на него,да използваме цитат от
негова работа или просто да черпим от неговия талант и да произведем нещо свое...тези които бяхме на фимла за Чонтвари
съм сигурна,че ги напушва смях,защото нямаше човек,който да бе изгледал филма д не беше пощтръклял,полудял откачил и т.н.
Ето и малко от творчеството му.
Тивадар Чонтвари Csontvary

Тивадар Чонтвари 1219060690_umi41hmy4s

Тивадар Чонтвари Bfa5afacec






Тивадар Чонтвари Csont_1
Върнете се в началото Go down
deniii
Четка
Четка
deniii


Брой мнения : 22
Age : 31
Registration date : 11.12.2008

Тивадар Чонтвари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тивадар Чонтвари   Тивадар Чонтвари Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:43 pm

ето още http://www.hung-art.hu/index-en.html (отива се долу, при буквичката "c" след което натиска на CSONTVARY KOSZTKA /Tivadar/]...горе над автопортрета има червено бутонче "works" където са хронологично подредени по периоди неговите работи
Върнете се в началото Go down
Имам.Още.Вяра!
Боя
Боя



Брой мнения : 34
Location : навсякъде
Registration date : 12.12.2008

Тивадар Чонтвари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тивадар Чонтвари   Тивадар Чонтвари Icon_minitimeНед Дек 14, 2008 8:07 pm

Портретите са сносни ,но иначе е скапан...
Незнам дали знаете историята за него -чул някакъв божествен глас ,които му казал че е по-добър от Рафаел иии така унгарския луд станал велик...
Иначе на конкурса имаше много разнообразни виждания,всички работи бяха различни ,което ме изкефи
Върнете се в началото Go down
deniii
Четка
Четка
deniii


Брой мнения : 22
Age : 31
Registration date : 11.12.2008

Тивадар Чонтвари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тивадар Чонтвари   Тивадар Чонтвари Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 10:22 pm

И на мен работите му не са ми съвсем по вкуса /може би не ги разбирам нз/ но огромното му желание да бъде художник..тази негова амбиция може да бъде пример за нас. Не винаги най-великите са най талантливите..те просто са най-амбициозните.
Върнете се в началото Go down
Kefo
Палитра
Палитра
Kefo


Брой мнения : 64
Registration date : 03.01.2008

Тивадар Чонтвари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тивадар Чонтвари   Тивадар Чонтвари Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 12:00 am

Мене пък този много ме дразни...миналата година пак имаше някви конкурси и иницятиви за нег и даваха някакъв фил..издържах само първите 30 мин.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тивадар Чонтвари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тивадар Чонтвари   Тивадар Чонтвари Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тивадар Чонтвари
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Art school :: За изкуствата :: Живопис-
Идете на: