Art school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art school


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Роси, Саси, Блонди...

Go down 
+2
Menta
Без.Страх.
6 posters
АвторСъобщение
Без.Страх.
Четка
Четка
Без.Страх.


Брой мнения : 7
Registration date : 18.12.2008

Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitimeЧет Дек 18, 2008 9:10 pm

...на кой, както му падне.Кратко повествование:Едно русо, заблудено и често загубило ума си момиче от 9а клас, което едва ли познавате, но реши да ви се натрапи пред очите(пишейки тази тема).Роси, както ме нарича класа, Саси, както ме наричат най-близките,"Блонди", както ме нарича Генов, не по мое желание.
Върнете се в началото Go down
Menta
Боя
Боя
Menta


Брой мнения : 31
Age : 31
Registration date : 06.11.2008

Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitimeЧет Дек 18, 2008 9:25 pm

Роси,Саси или Блонди пак те ОбИчКаМмм! santa Блондиииии Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Без.Страх.
Четка
Четка
Без.Страх.


Брой мнения : 7
Registration date : 18.12.2008

Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitimeЧет Дек 18, 2008 9:41 pm

Тихоооо..само Генов може да ми вика така и да ме заплашва, че ще ми пише 6 ако се направя черна Laughing Very Happy
Върнете се в началото Go down
Menta
Боя
Боя
Menta


Брой мнения : 31
Age : 31
Registration date : 06.11.2008

Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitimeЧет Дек 18, 2008 9:42 pm

Ама На тебе Ще ти Стои добре с черна косааа Very Happy sunny bom
Върнете се в началото Go down
Без.Страх.
Четка
Четка
Без.Страх.


Брой мнения : 7
Registration date : 18.12.2008

Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitimeЧет Дек 18, 2008 9:49 pm

Не се гаври, красавице.Аз ако стана черна, то значи, че земята ще стане плоска Shocked .И мила моя зарежи малките и големите букви,, все пак сме големи хора Laughing .Край на спама. Laughing
Върнете се в началото Go down
саси
Автор
Автор



Брой мнения : 303
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 8:36 pm

Сасиbounce ...е адашке приветVery Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Без.Страх.
Четка
Четка
Без.Страх.


Брой мнения : 7
Registration date : 18.12.2008

Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:20 pm

ЛЕЛЕ Майко готина мацка ми пише коментар..В рая ли съм??? Very Happy Very Happy Very Happy cheers
Върнете се в началото Go down
Нощница
Боя
Боя
Нощница


Брой мнения : 54
Age : 32
Registration date : 23.12.2008

Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:28 am

Aaaaaaaма ти вообще не се подмазваш Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://peskylittledog.deviantart.com/
Cerber
Четка
Четка
Cerber


Брой мнения : 8
Age : 31
Registration date : 17.12.2008

Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:39 am

Пропуснала си ,че някои хора ти викат и Чобака Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/lord_dragon_93
Без.Страх.
Четка
Четка
Без.Страх.


Брой мнения : 7
Registration date : 18.12.2008

Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:22 pm

Сашко, ти от кога се имаш за човек??? Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing
И не, не се подмазвам Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
peevsche
Палитра
Палитра
peevsche


Брой мнения : 71
Age : 31
Location : материалното всред холограмен свят
Registration date : 08.01.2008

Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 1:54 pm

МОга да дам съвсем обективното мнение , че Роси е невероятно интелигентна, нооо тряя да вдигнеме малко самоувереността и самочувствието-да не ти пука-да не би някой в тая гимназия да е с нещо повече от тебе?Може би, но със сигурност не са хората които говорят много много по адрес на който и да било
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Роси, Саси, Блонди... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Роси, Саси, Блонди...   Роси, Саси, Блонди... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Роси, Саси, Блонди...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Art school :: Свободни теми :: За новите-
Идете на: