Art school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art school


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Самодеен (традиционен) училищен театър

Go down 
+7
Hellscream
WildHorse
diogenia
розавия
Inokentii
vilica
Нощница
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Нощница
Боя
Боя
Нощница


Брой мнения : 54
Age : 32
Registration date : 23.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 11:43 pm

Извинявам се, но според мен това най-подходящия раздел за тази тема. А именно театъра, който всекидневно и неусетно се разиграва по коридорите на даскало. Най-осезаем преди всичко мисля, че можем да наречем "Синдрома на 8ми клас", а именно - ще ви го кажа в прав текст, за да не ми се направят някои на ударени, че не ме разбират. Синдрома вкючва следните признаци:
- Неудържимо желание да бъдеш много популярен в училище - в тези години от живота популярността в училище е равна на световна слава (към която да речем че по презумпция всеки творец се стреми до известна степен....)

- Разглеждане на броя поздрави по коридорите като на червени точки в книжката на първолаче - колкото повече толкова по-добре : дневния брояй да надвишава поне 10!

- Позитивно отношение към "всички" което се изразява - не се допускат никакви дразги с първолачетата с по над 15 червени точки (поздрави по коридорите) на ден. Това би разклатило крехкото равновесие по горните слоеве на йерархията. Винаги бъди в съгласие с това което казват другите - няма нужда да показаваш, че имаш мнение и позиция на личност в такава крехка възраст, с риск да си нарушиш извоюваното място в училищната джунгла.

- Една подточка, която е особено забавна и се изразява в позитивно отношение към самия себе си - не бива да допускаш да си помислиш че някой вообще би ти се присмял за участието ти в училищния театър - такива хора, ще си позволя цитат "Ги плюеш пък те си мислят, че вали дъжд". Прави се че всичко е на шега и се смей заедно с тоя дето ти се подиграва.

- Може би пък и да спомена училищните купони. При тях също е валидна максимата на Мечо Пух: "Колкото повече- толкова повече". Особено важно е също докато си на купон да използваш поне един вид наркотични вещества. Алкохола дори не се брои. За допълнителни точки можеш също така да си спретнеш и бонус парти в някоя градинка - какво по готино от това да се надрусаш с гъби в Борисовата? Има - и това е да те видят, че си се надрусал с гъби в Борисовата! Но тука темата става дълга и тегава - нямам нищо против използването на нарк. вещества, стига да имаш достатъчното информация и акъл за да си ги позволиш. Пожелавам на всеки в 8ми клас да ги има и все пак... не мисля че ще доживея този ден.

Със сигурност не съм засегнала всичко, моля да ме допълвате!

Няма нищо лошо в "Синдрома на 8ми клас", мисля си че всеки е минал през него. Лошото е да не си останеш до 12ти клас на тоя синдром.... някак си не е градивно Laughing

Чакам мнения Smile


Последната промяна е направена от Нощница на Вто Дек 23, 2008 11:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://peskylittledog.deviantart.com/
vilica
мод
мод
vilica


Брой мнения : 152
Age : 33
Registration date : 09.12.2007

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 11:47 pm

Ахахахахаха евалата добре си я направила,точно както си го говорехме Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 12:42 am

доста добре казано
трябва да добавиш също така, че присъщо на тези индивиди зайките е да издигат в култ най-често единадесетокласнички и единадесетокласници (които се броят на пръстите на едната ръка)
Така наречените "отворени" зайци бързо влизат в контакт с уж по-популярните "големи" в училище и още втория ден са си супер близки и държат да подчертаят това не за друго ами за собствен имидж. Често обаче пропускат факта, че въпросните им познанства не ги извисяват особено в очите на другите точно обратното. Те не са били мианлите години тук, за да видят кви смотаняци са техните идоли колкото и добре да си мислят, че ги познават. Факт - първата година си смотан и нищо не знаеш и разбираш. Всички ще гледат на теб с презрение колкото повече се правиш на як.
С две думи принципът е следният дори и да си бил най-големия сопол в даскало ако искаш да повдигнеш самочувствието си, зайците винаги са на среща и ще те посрещнат с широко отворени очи. Ако си момче още повече (тъй като както вече споменах тези индивиди се броят на пръстите на едната ръка)
В последно време обаче зайците започнаха за губят респект .Може и да са прави от страна на това, че нищо добро няма да получат от нас, но ми идва да убия разните кифли, които с огромна наглост коментират колко зле сме били НИЕ! И аз бях заек, и аз бях смотан, но си мълчах! study
Върнете се в началото Go down
Нощница
Боя
Боя
Нощница


Брой мнения : 54
Age : 32
Registration date : 23.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 1:20 am

Гледай сега аз специално съм спряла темата без да споменавам принадлежност към горни класове, щото ако кажа голяма дума аз и себе си ще обидя (Хриси 11ти клас съм) Освен това малко си противоречиш - след като първата година всички гледат на теб с презрение на колкото по-як се правиш, тогава как така същите тези хора се свързват с тебе за да им повдигаш самочувствието и да те развеждат по купони и т.н. и сте първи аверчета след само 2 седмици?

Аз лично не съм за това да си мълчиш в 8ми клас и да си мислиш,че си смотан - напротив, нищо такова, даже бих изтърпяла с толерантност всякакви изцепки през този период, това е трудна възраст през която трябва да откриеш себе си. И аз съм била объркана и аз съм се правила на важна, дори не мога да кажа, че и в момента не съм объркана и не ориентирана, въпроса е в едно време това търсене да се насочи към нещо по-стойностно като намирането на истинско приятелство, развиване на талант, гражданска активност и т.н. . Това не означава да не се забавляваш, просто е много по-приятно да се забавляваш с приятна компания от умни хора, отколкото да се състезаваш по надпиване, с хора които държат да се изтъкнат и дружат с тебе само, за да можат да цитират името ти пред друг, че те познават.
Както казвам и горе бедата е че някои хора си остават на "Синдром 8ми клас" цял живот и докато са в гимназията под този синдром повличат със себе си все по-вече и повече зайци, който така и не успяват да насочат своето ориентиране към по-стойностни неща, следователни и те си остават на този синдром цял живот и така кръга се повтаря. За мене не е никакъв проблем статусът ми в училище, аз се радвам, че намерих тука 2-3ма искренни приятели и съм готова да предложа такова приятелство на който го поиска. Пределно ясно ми е, че светът не се ограничава само с нашата гимназия, нищо не означава това че те познава цяла София, та и барабар с Кърджали - светът се простира доста по-далече, а за да се докажеш в нашата професия е нужно дори още повече - за това животът и творческото търсене едва започва със зрелостния изпит.
Тази тема я създадох за да може всеки да влезе тука да я прочете и с чиста съвест да си каже,че това не се отнася за него Smile Но както виждаме не много хора пишат тука.
Върнете се в началото Go down
http://peskylittledog.deviantart.com/
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 1:39 pm

Виж какво това си е неизбежно.
Синдромът осми клас и търсене на популярност в училище си остава вечно. Зайците се бутат на големите и следователно обратното - големите се изтъкват като много готини пред малките (тъй като често номерът им не минава пред връстниците им...)

Също така мисля, че хората не пишат в тази тема тъй като коментарите са бая длъжки ...повечето ги мързи да четат study study study
Върнете се в началото Go down
Нощница
Боя
Боя
Нощница


Брой мнения : 54
Age : 32
Registration date : 23.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 4:05 pm

хахаха ми да ги "мързи" хахах. Така ше кажата те, че ги мързи. Laughing
Върнете се в началото Go down
http://peskylittledog.deviantart.com/
vilica
мод
мод
vilica


Брой мнения : 152
Age : 33
Registration date : 09.12.2007

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 6:44 pm

Нощница написа:
хахаха ми да ги "мързи" хахах. Така ше кажата те, че ги мързи. Laughing

Обаче Фройд казва ДРУГООО Laughing
Върнете се в началото Go down
розавия
мод
мод
розавия


Брой мнения : 135
Age : 115
Registration date : 23.11.2007

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:41 am

Inokentii написа:
доста добре казано
трябва да добавиш също така, че присъщо на тези индивиди зайките е да издигат в култ най-често единадесетокласнички и единадесетокласници (които се броят на пръстите на едната ръка)
Така наречените "отворени" зайци бързо влизат в контакт с уж по-популярните "големи" в училище и още втория ден са си супер близки и държат да подчертаят това не за друго ами за собствен имидж. Често обаче пропускат факта, че въпросните им познанства не ги извисяват особено в очите на другите точно обратното. Те не са били мианлите години тук, за да видят кви смотаняци са техните идоли колкото и добре да си мислят, че ги познават. Факт - първата година си смотан и нищо не знаеш и разбираш. Всички ще гледат на теб с презрение колкото повече се правиш на як.
С две думи принципът е следният дори и да си бил най-големия сопол в даскало ако искаш да повдигнеш самочувствието си, зайците винаги са на среща и ще те посрещнат с широко отворени очи. Ако си момче още повече (тъй като както вече споменах тези индивиди се броят на пръстите на едната ръка)
В последно време обаче зайците започнаха за губят респект .Може и да са прави от страна на това, че нищо добро няма да получат от нас, но ми идва да убия разните кифли, които с огромна наглост коментират колко зле сме били НИЕ! И аз бях заек, и аз бях смотан, но си мълчах! study
не знам кой си (интерсетно ми е да разбера,но няма значение)
знам че не ме харесваш(ти си знаеш защо Smile )
но си казал доста верни неща особенно това за респекта
понижаване на респекта дори се проявява повече при момичетата отколкото при момчетатаа,може би за това че те са по-малко не мога да знам ,но просто до тук такова падане на респекта не е имало (поне според мен)
ааа иначе има един индивид от нашия випуск който си вдига реитинга на "готин" чрез заиците и то МНОГО а всъщност ние си го знаем че си е сопол както ти си се изразил (поне за мен е такъв)
Върнете се в началото Go down
http://www.masoviubiici.forumer.com
diogenia
Четка
Четка



Брой мнения : 19
Registration date : 23.11.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 1:00 am

Относно това кого го мързи и кого-не, нямам коментар. Тъй като въвеждащият в темата ме заинтригува и лично аз си почетох.
На Инокентий явно много му се споделя, но си противоречи. Това е хубаво, стига да има извод, сещате се, "теза-антитеза", бля-бля. Уви, не би могло да се случи, ако човек се стреми да избегне част от поставените въпроси, в случая проявления на синдрома.
Поздравления за темата, харесва ми как си го написала. Но ми напомня само, че всеки би могъл да изглежда жалък в дадена ситуация.
Ще си позволя обаче да насоча дискусията към агресията. Защо аз да полагам усилие да игнорирам театрото, вместо то да се насочи към реализма или поне да усъвършенства актьорските се способности?!
Върнете се в началото Go down
WildHorse
Четка
Четка



Брой мнения : 20
Age : 33
Location : България, София
Registration date : 25.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 2:15 am

diogenia написа:
Защо аз да полагам усилие да игнорирам театрото, вместо то да се насочи към реализма или поне да усъвършенства актьорските се способности?!
Не можеш да промениш природата на света! Единственото, което можеш да направиш, е да се стремиш към възможно най-голям брой малки чудеса. Хващаш си един, съсредоточаваш се в него, надяваш се за него, докато не даде резултат, после грабваш нов Smile. Да не си мислите, че само в това училище е така? И да не мислите, че тези зайци са лоши? Е, ако го мислите, почакайте за следващите Smile! Градацията е ясна и е обяснима - правопропорционална е на прогреса. Колкото повече се усложнява начина на живот, толкова повече конфликти, водени от борбата за оцеляване, ще има Smile.
diogenia написа:
Това е хубаво, стига да има извод, сещате се, "теза-антитеза", бля-бля. Уви, не би могло да се случи, ако човек се стреми да избегне част от поставените въпроси, в случая проявления на синдрома.

Не е задължително да е изложена анти-тезата. В експресионизма, например, човек е оставен сам да си я изгради, асоциативно. Извод има в думите на момчето Smile (ако е момче), просто прочети пак думите му Smile.


P.P. Голяма главо, карай само на вещества дет растат по земята Smile.
Върнете се в началото Go down
Нощница
Боя
Боя
Нощница


Брой мнения : 54
Age : 32
Registration date : 23.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 3:10 am

Цитат :
Единственото, което можеш да направиш, е да се стремиш към възможно най-голям брой малки чудеса.

Ами това се опитах да направя с този пост Smile Но май не се получи както ми се искаше.
Върнете се в началото Go down
http://peskylittledog.deviantart.com/
WildHorse
Четка
Четка



Брой мнения : 20
Age : 33
Location : България, София
Registration date : 25.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 3:32 am

Нощница написа:
Цитат :
Единственото, което можеш да направиш, е да се стремиш към възможно най-голям брой малки чудеса.

Ами това се опитах да направя с този пост Smile Но май не се получи както ми се искаше.
Получи се бе Smile. Нали има хора, които са го разбрали и са го оценили, и са съпричастни с теб Smile. Значи се е получило Razz.
Върнете се в началото Go down
diogenia
Четка
Четка



Брой мнения : 19
Registration date : 23.11.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 5:31 am

Получило се е донякъде.
Аз мнението на момчето го четох внимателно и по-скоро намекнах за казаното от авторката на темата по-горе. А именно, че синдромът (както и да го наричаме) не е присъщ само на зайците. И тук виждам и проблема. Лично аз съм много по-склонна да простя тяхното неадекватно поведение, отколкото това на връстниците ни. За три години е възможно и по-голямо развитие.
Какво излиза?! Правим се в осми клас на интересни(несполучливо,"бай дъ уей"), дъртите ни се присмиват и изискват респект, в 11ти клас сме си същите, само дето вече има зайци, които да ни се връзват. И пак не сме доволни-присмиваме се на техния театър и изискваме респект...
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:22 pm

розавия написа:
Inokentii написа:
доста добре казано
трябва да добавиш също така, че присъщо на тези индивиди зайките е да издигат в култ най-често единадесетокласнички и единадесетокласници (които се броят на пръстите на едната ръка)
Така наречените "отворени" зайци бързо влизат в контакт с уж по-популярните "големи" в училище и още втория ден са си супер близки и държат да подчертаят това не за друго ами за собствен имидж. Често обаче пропускат факта, че въпросните им познанства не ги извисяват особено в очите на другите точно обратното. Те не са били мианлите години тук, за да видят кви смотаняци са техните идоли колкото и добре да си мислят, че ги познават. Факт - първата година си смотан и нищо не знаеш и разбираш. Всички ще гледат на теб с презрение колкото повече се правиш на як.
С две думи принципът е следният дори и да си бил най-големия сопол в даскало ако искаш да повдигнеш самочувствието си, зайците винаги са на среща и ще те посрещнат с широко отворени очи. Ако си момче още повече (тъй като както вече споменах тези индивиди се броят на пръстите на едната ръка)
В последно време обаче зайците започнаха за губят респект .Може и да са прави от страна на това, че нищо добро няма да получат от нас, но ми идва да убия разните кифли, които с огромна наглост коментират колко зле сме били НИЕ! И аз бях заек, и аз бях смотан, но си мълчах! study
не знам кой си (интерсетно ми е да разбера,но няма значение)
знам че не ме харесваш(ти си знаеш защо Smile )
но си казал доста верни неща особенно това за респекта
понижаване на респекта дори се проявява повече при момичетата отколкото при момчетатаа,може би за това че те са по-малко не мога да знам ,но просто до тук такова падане на респекта не е имало (поне според мен)
ааа иначе има един индивид от нашия випуск който си вдига реитинга на "готин" чрез заиците и то МНОГО а всъщност ние си го знаем че си е сопол както ти си се изразил (поне за мен е такъв)

Радвам се, че се съгласяваш с мението ми . И между другото нямам никакво по-специално мнение за теб.
Да наистина респектът е минимален да не кажа никакъв при зайците от женски пол... Лошото е ,че ако не се вразумят ние нищо не можем да направим....

П.С. А между другото индивидът от вашия випуск на 'инсент' ли завършва ..... study
Върнете се в началото Go down
Hellscream
Боя
Боя
Hellscream


Брой мнения : 48
Location : у назе :D
Registration date : 19.11.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:32 pm

Inokentii написа:
розавия написа:
Inokentii написа:
доста добре казано
трябва да добавиш също така, че присъщо на тези индивиди зайките е да издигат в култ най-често единадесетокласнички и единадесетокласници (които се броят на пръстите на едната ръка)
Така наречените "отворени" зайци бързо влизат в контакт с уж по-популярните "големи" в училище и още втория ден са си супер близки и държат да подчертаят това не за друго ами за собствен имидж. Често обаче пропускат факта, че въпросните им познанства не ги извисяват особено в очите на другите точно обратното. Те не са били мианлите години тук, за да видят кви смотаняци са техните идоли колкото и добре да си мислят, че ги познават. Факт - първата година си смотан и нищо не знаеш и разбираш. Всички ще гледат на теб с презрение колкото повече се правиш на як.
С две думи принципът е следният дори и да си бил най-големия сопол в даскало ако искаш да повдигнеш самочувствието си, зайците винаги са на среща и ще те посрещнат с широко отворени очи. Ако си момче още повече (тъй като както вече споменах тези индивиди се броят на пръстите на едната ръка)
В последно време обаче зайците започнаха за губят респект .Може и да са прави от страна на това, че нищо добро няма да получат от нас, но ми идва да убия разните кифли, които с огромна наглост коментират колко зле сме били НИЕ! И аз бях заек, и аз бях смотан, но си мълчах! study
не знам кой си (интерсетно ми е да разбера,но няма значение)
знам че не ме харесваш(ти си знаеш защо Smile )
но си казал доста верни неща особенно това за респекта
понижаване на респекта дори се проявява повече при момичетата отколкото при момчетатаа,може би за това че те са по-малко не мога да знам ,но просто до тук такова падане на респекта не е имало (поне според мен)
ааа иначе има един индивид от нашия випуск който си вдига реитинга на "готин" чрез заиците и то МНОГО а всъщност ние си го знаем че си е сопол както ти си се изразил (поне за мен е такъв)

Радвам се, че се съгласяваш с мението ми . И между другото нямам никакво по-специално мнение за теб.
Да наистина респектът е минимален да не кажа никакъв при зайците от женски пол... Лошото е ,че ако не се вразумят ние нищо не можем да направим....

П.С. А между другото индивидът от вашия випуск на 'инсент' ли завършва ..... study
хих добро предлжение Инокентии ам кво му е на Вини пич си е
Върнете се в началото Go down
саси
Автор
Автор



Брой мнения : 303
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:59 pm

хахаха
колкото и да съм учудена бързо загряваш Инокентии

lol!
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 12:42 am

Да не обсъждаме тук умствените ми способности, защото са големи Wink А Винсент е пич, да, сред зайците Wink
Върнете се в началото Go down
розавия
мод
мод
розавия


Брой мнения : 135
Age : 115
Registration date : 23.11.2007

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 1:06 am

Inokentii написа:
Да не обсъждаме тук умствените ми способности, защото са големи Wink А Винсент е пич, да, сред зайците Wink
не знам човек всеки трябва да си изгради собстено мнение за него
аз не искам да предубеждавам някои за него
аз лично му дадох не 2 не 3 шанса за приятелството ни с него но той направо се изгаври с мен
и за това съм на това мнение за него ,а иначе не е лошо момче....той си знае Smile
а между другото освен момичетата има един висок от заиците (не е ангел не е и сашо)не го знам как се казва който се отваря на доста хора ии нз не мен още нищо не ми е казал ама само чакам

а нека да споменем и 12кл
примерно има доста хора от момчетата който ме кефят примерно
дани,денис,боби,явката,любо все готини пичове да са живи и здрави afro

мани и ние сме били заици и ние сме били тъпи и нас са ни обсъждали колко сме тъпи
абе даите да видим догодина какви чалги ще доидат
Върнете се в началото Go down
http://www.masoviubiici.forumer.com
broken_mirror
Четка
Четка
broken_mirror


Брой мнения : 14
Registration date : 13.12.2007

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 5:31 pm

абе даите да видим догодина какви чалги ще доидат[/quote]

Сигурно циците им ще са леопардови Laughing
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 7:17 pm

broken_mirror написа:
абе даите да видим догодина какви чалги ще доидат

Сигурно циците им ще са леопардови Laughing[/quote]

че те до сега какви бяха ? Laughing
Върнете се в началото Go down
broken_mirror
Четка
Четка
broken_mirror


Брой мнения : 14
Registration date : 13.12.2007

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 7:54 pm

... тигрови.... Laughing lol! lol!
Върнете се в началото Go down
саси
Автор
Автор



Брой мнения : 303
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 8:51 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
кво против имате леопардовото бе хахахахахах
то лъха на хеви миетълtongue
Върнете се в началото Go down
vilica
мод
мод
vilica


Брой мнения : 152
Age : 33
Registration date : 09.12.2007

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 7:07 pm

Айде осрахте и една от хубавите теми тук ама няма да трия, че да е сеир Very Happy
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 12:23 am

интелектуалният потенциал на хората бързо се изчерпа също като коментарите в тази тема.... study
Върнете се в началото Go down
розавия
мод
мод
розавия


Брой мнения : 135
Age : 115
Registration date : 23.11.2007

Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 12:36 am

Inokentii написа:
интелектуалният потенциал на хората бързо се изчерпа също като коментарите в тази тема.... study
кефиш
Върнете се в началото Go down
http://www.masoviubiici.forumer.com
Sponsored content





Самодеен (традиционен) училищен театър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самодеен (традиционен) училищен театър   Самодеен (традиционен) училищен театър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Самодеен (традиционен) училищен театър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Art school :: За изкуствата :: Театър-
Идете на: