Art school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art school


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Evgeni Tomov

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
чичко-мекичко
Боя
Боя
чичко-мекичко


Брой мнения : 31
Registration date : 17.01.2009

Evgeni Tomov Empty
ПисанеЗаглавие: Evgeni Tomov   Evgeni Tomov Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 3:09 am

Един от създателите на новото филмче на universal -The Tales of Dispareaux , ако не се лъжа това им е първото 3де такова...Безумно талантлив илюстратор...но ще оставя коментарите на вас .Един от малкото поводи за гордост....свързани с милата ни родина ..
Сайта му е http://www.evgenitomov.com/...няма да съжалявате, погледнете го Smile
Върнете се в началото Go down
mazahacka
Admin
Admin
mazahacka


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 13.01.2008

Evgeni Tomov Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evgeni Tomov   Evgeni Tomov Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 12:01 pm

еее браво бе.Ето това са илюстрациите или по точно анимациите който ми допадат.Много ми харесва начина по който работи....изпипан или добре стилизирани с добра композиция.Също много ми допада цветовото решение на илюстрациите....абе кеф име браво на Евгении lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
vilica
мод
мод
vilica


Брой мнения : 152
Age : 33
Registration date : 09.12.2007

Evgeni Tomov Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evgeni Tomov   Evgeni Tomov Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 8:24 pm

Яката работа Very Happy
Върнете се в началото Go down
Kefo
Палитра
Палитра
Kefo


Брой мнения : 64
Registration date : 03.01.2008

Evgeni Tomov Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evgeni Tomov   Evgeni Tomov Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 7:55 pm

Евгени Томов си е луд отвсякъде....има супер яки работи и аз мн му се кефа от доста време....Работата му за Трио Белвил е супер..сега ще го видим к'во е направил и в тая новата анимация с мишките Smile
Иначе преди години имаше един комикс проект ('Вирус') в който беше сценарист ако не се лъжа....и той беше супер грозен и хич не ми харесваше....пълна кичария.В него рисуваше и Ангел Ангелов(който в момента ми е един от любимите БГ комиксаджии.)

Ма добре,че ме подсетихте...сега ще се разровя из нас да го намеря...имам 1 брой....мисля 3 успяха да издадат преди да фалират Smile
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

Evgeni Tomov Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evgeni Tomov   Evgeni Tomov Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 1:25 pm

cheers неуспорим
декорите за Трио Белвил са убиец и не само те study
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Evgeni Tomov Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Evgeni Tomov   Evgeni Tomov Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Evgeni Tomov
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Art school :: За изкуствата :: Илюстрация-
Идете на: