Art school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art school


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Terry Richardson 18+

Go down 
+3
Нощница
mazahacka
чичко-мекичко
7 posters
АвторСъобщение
чичко-мекичко
Боя
Боя
чичко-мекичко


Брой мнения : 31
Registration date : 17.01.2009

Terry Richardson 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Terry Richardson 18+   Terry Richardson 18+ Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 3:24 am

Върнете се в началото Go down
mazahacka
Admin
Admin
mazahacka


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 13.01.2008

Terry Richardson 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terry Richardson 18+   Terry Richardson 18+ Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 11:47 am

Бля..много са гнусни бре
Върнете се в началото Go down
Нощница
Боя
Боя
Нощница


Брой мнения : 54
Age : 32
Registration date : 23.12.2008

Terry Richardson 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terry Richardson 18+   Terry Richardson 18+ Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 3:50 pm

пхахахахх евала супер е тоя човек!!! Много мисъл, много сарказъм, пада ми на сърцето. Ако в сайта намерите препратка и към рекламната му фотография ще видите колко пъргаво и умно работи по зададен проблем. И успява да запази фотографията жива в някаква стерилна среда все още, въпреки, че днеска фотографите се избиват да слагат едни фокуси, пък едни цветове, пък фотошоп, и не знам си какви ефекти само и само да има нещо. Са точно тея снимки не бих избрала да сложа в темата тук, но вижте, разгледайте - има много хляб. king
Върнете се в началото Go down
http://peskylittledog.deviantart.com/
vilica
мод
мод
vilica


Брой мнения : 152
Age : 33
Registration date : 09.12.2007

Terry Richardson 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terry Richardson 18+   Terry Richardson 18+ Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 8:34 pm

И на мен много ми допадна Smile
Върнете се в началото Go down
чичко-мекичко
Боя
Боя
чичко-мекичко


Брой мнения : 31
Registration date : 17.01.2009

Terry Richardson 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terry Richardson 18+   Terry Richardson 18+ Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 8:57 pm

Нощница написа:
пхахахахх евала супер е тоя човек!!! Много мисъл, много сарказъм, пада ми на сърцето. Ако в сайта намерите препратка и към рекламната му фотография ще видите колко пъргаво и умно работи по зададен проблем. И успява да запази фотографията жива в някаква стерилна среда все още, въпреки, че днеска фотографите се избиват да слагат едни фокуси, пък едни цветове, пък фотошоп, и не знам си какви ефекти само и само да има нещо. Са точно тея снимки не бих избрала да сложа в темата тук, но вижте, разгледайте - има много хляб. king
Хрис...освен Тери...И ТЕБ ТЕ ОБИЧАМ !!! Smile уи лив ту хейт, уи хейт то лив Smile Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
ANNNA
Платно
Платно
ANNNA


Брой мнения : 167
Registration date : 27.10.2008

Terry Richardson 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terry Richardson 18+   Terry Richardson 18+ Icon_minitimeПон Яну 19, 2009 11:03 pm

МНОГО Е ДОБЪР cheers lol! Cool Wink
Върнете се в началото Go down
verji
Четка
Четка
verji


Брой мнения : 25
Registration date : 17.12.2008

Terry Richardson 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terry Richardson 18+   Terry Richardson 18+ Icon_minitimeПон Яну 19, 2009 11:39 pm

Някои МНОГО МЕ КЕФЯТ,а от други ми се повдига,но дори и от те са много добри!!!!
Върнете се в началото Go down
Admin
админ
админ
Admin


Брой мнения : 182
Age : 33
Registration date : 13.11.2007

Terry Richardson 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terry Richardson 18+   Terry Richardson 18+ Icon_minitimeПон Яну 26, 2009 5:48 pm

Защо не пуснеш от по-готините? afro
Върнете се в началото Go down
https://artschool-iliapetrov.bulgarianforum.net
чичко-мекичко
Боя
Боя
чичко-мекичко


Брой мнения : 31
Registration date : 17.01.2009

Terry Richardson 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terry Richardson 18+   Terry Richardson 18+ Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 1:25 am

Admin написа:
Защо не пуснеш от по-готините? afro
охохоооо Smile не ме предизвиквай Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Terry Richardson 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terry Richardson 18+   Terry Richardson 18+ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Terry Richardson 18+
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Art school :: За изкуствата :: Фотография-
Идете на: