Art school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art school


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ми аз съм Сиси ;Р от 8а

Go down 
+2
adi
piskatu
6 posters
АвторСъобщение
piskatu
Четка
Четка
piskatu


Брой мнения : 15
Age : 28
Registration date : 17.09.2009

ми аз съм Сиси ;Р от 8а Empty
ПисанеЗаглавие: ми аз съм Сиси ;Р от 8а   ми аз съм Сиси ;Р от 8а Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 4:08 pm

еми... здравейте! Казвам се София, но ми викат Сиси king Незнам точно какво да кажа за себе си... - много обичам зеления цвят и всичко сварзано с него примерно природата, обичам да слушам музика, предимно поп-рок, пок, гръндж и др. Също много обичам да чета книги - криминалета, фентъзи, фантастика... До миналата година учих в 20 уще. там повечетомесмятаха за малко странна affraid , навярно от наклонностите ми към рисуване, начина на обличане и музиката която слушах, но сега както виждам - повечето ученици в художествената гимн. са такива и смятам че ястото м е точно тук.;Р много се радвам че съм влязла в това даскало с много артистични деца и може би нещо друго за мен ще кажат приятелитеми защото незнам много добре как изглеждам отстрани. Very Happy чау бау Smile
Върнете се в началото Go down
piskatu
Четка
Четка
piskatu


Брой мнения : 15
Age : 28
Registration date : 17.09.2009

ми аз съм Сиси ;Р от 8а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ми аз съм Сиси ;Р от 8а   ми аз съм Сиси ;Р от 8а Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 4:10 pm

аххаах.. май се поувлякох доста Very Happy само да добавя че не съм отворка и съм си малко срамежлива... иии мразя ЕМОТАТАА Mad
Върнете се в началото Go down
adi
Четка
Четка
adi


Брой мнения : 15
Age : 29
Registration date : 10.07.2009

ми аз съм Сиси ;Р от 8а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ми аз съм Сиси ;Р от 8а   ми аз съм Сиси ;Р от 8а Icon_minitimeЧет Сеп 17, 2009 4:28 pm

Сиси обичам те !!! affraid lol! супер си ! Хайде и честит ти имен ден queen geek afro
Върнете се в началото Go down
eini
Четка
Четка
eini


Брой мнения : 24
Registration date : 04.06.2009

ми аз съм Сиси ;Р от 8а Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ми аз съм Сиси ;Р от 8а Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 8:55 am

Мога да кажа за тебе Сиси само че ще си най-якия заек! albino albino albino
Върнете се в началото Go down
http://eini-the-artist.webs.com
саси
Автор
Автор



Брой мнения : 303
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

ми аз съм Сиси ;Р от 8а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ми аз съм Сиси ;Р от 8а   ми аз съм Сиси ;Р от 8а Icon_minitimeСря Сеп 30, 2009 10:27 pm

cyclops hello
Върнете се в началото Go down
ANNNA
Платно
Платно
ANNNA


Брой мнения : 167
Registration date : 27.10.2008

ми аз съм Сиси ;Р от 8а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ми аз съм Сиси ;Р от 8а   ми аз съм Сиси ;Р от 8а Icon_minitimeЧет Дек 10, 2009 12:12 am

clown
Върнете се в началото Go down
mazahacka
Admin
Admin
mazahacka


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 13.01.2008

ми аз съм Сиси ;Р от 8а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ми аз съм Сиси ;Р от 8а   ми аз съм Сиси ;Р от 8а Icon_minitimeПон Яну 25, 2010 2:46 am

Привет , и приятно спамене
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ми аз съм Сиси ;Р от 8а Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ми аз съм Сиси ;Р от 8а   ми аз съм Сиси ;Р от 8а Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ми аз съм Сиси ;Р от 8а
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Art school :: Свободни теми :: За новите-
Идете на: