Art school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art school


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пространство за живопистта

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Admin
админ
админ
Admin


Брой мнения : 182
Age : 33
Registration date : 13.11.2007

Пространство за живопистта Empty
ПисанеЗаглавие: Пространство за живопистта   Пространство за живопистта Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 3:08 pm

Скъпи живописци,
това е мястото, където Вие ще можете да намерите информация за любимите ви автори, и техники. Ще може да обсъждате модерните тенденций в живописта и да представяте ваши собствини творби.
Надявам се всичката тази събрана информация от Модераторите на форумът да Бъдат полезни.
Върнете се в началото Go down
https://artschool-iliapetrov.bulgarianforum.net
broken_mirror
Четка
Четка
broken_mirror


Брой мнения : 14
Registration date : 13.12.2007

Пространство за живопистта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пространство за живопистта   Пространство за живопистта Icon_minitimeПон Мар 31, 2008 10:27 pm

еми аз не виждам да има много интересна информация...като гледам вси4ки от тоя форум са по-навити да спорат....аз поне не намерих нищо интересно тук,пък камо ли да ми е от полза...хора съвземете се малко..... scratch study study все пак сме от Художествената гимназия...не трябва да сме ограни4ени и неуки Sleep
Върнете се в началото Go down
Admin
админ
админ
Admin


Брой мнения : 182
Age : 33
Registration date : 13.11.2007

Пространство за живопистта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пространство за живопистта   Пространство за живопистта Icon_minitimeВто Апр 01, 2008 10:26 am

Еми извинявам се че не постя нон-стоп във всички форуми и не пиша за всичко по много. трябва малко иницятива и във вас. Аз по тоя форум съм стоял с дни за да е във вида си който е сега.
Върнете се в началото Go down
https://artschool-iliapetrov.bulgarianforum.net
broken_mirror
Четка
Четка
broken_mirror


Брой мнения : 14
Registration date : 13.12.2007

Пространство за живопистта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пространство за живопистта   Пространство за живопистта Icon_minitimeСря Апр 02, 2008 3:38 pm

леле Мони по-спокойно...аз нито искам да споря с тебе....просто нали се води форум и трябва да се дискутира...сус сигурност си се постарал.... rabbit Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пространство за живопистта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пространство за живопистта   Пространство за живопистта Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пространство за живопистта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Art school :: За изкуствата :: Живопис-
Идете на: