Art school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art school


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 любов

Go down 
+27
Nai Gotiniq
Hellscream
snoppy
diogenia
ashley
guilty
dark girl
vitamini
Menta
mazahacka
Монна_Falling
саси
ANNNA
Shadow_Warrior
vilica
peevsche
break_stuff
anastassia
zelena_salata
marcheto
Morgana
Злостър
BigHead
розавия
сиси
Admin
nora
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
vilica
мод
мод
vilica


Брой мнения : 152
Age : 33
Registration date : 09.12.2007

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 6:35 pm

guilty написа:
защото в сърцата на нормалните хора има място само за един и няма какво да се подревда....смао курвите могат да подреждат сърцето си сутрин.... Evil or Very Mad

жалко че любовта има само едно лице за теб Very Happy
Върнете се в началото Go down
diogenia
Четка
Четка



Брой мнения : 19
Registration date : 23.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 7:56 pm

Ще си позволя да цитирам Дейвид Бърн (към когото съм пристрастна)
"Понякога израз на любов е да общуваш с някого, с когото нямаш нищо общо и все пак си очарован от неговото присъствие. "

Иначе много хора са раждали "крилати фрази", опитвайки се да характеризират любовта, кога на литературен, кога на разговорен език... И все пак не мисля, че не трябва (никога не е неизбежно) да бъдем вулгарни, изказвайки се по този въпрос.

Сетих се за друго клише: "По-хубаво е да обичаш, отколкото да бъдеш обичан." Интересни са ми реакциите ви по темата.
Върнете се в началото Go down
ANNNA
Платно
Платно
ANNNA


Брой мнения : 167
Registration date : 27.10.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 8:23 pm

"По-хубаво е да обичаш, отколкото да бъдеш обичан." не мисля че е по хубаво да обичаш така винаги ше си прецакания но какво разбирам аз Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad но продължавам да мисля че любовта е тъпа Cool
Върнете се в началото Go down
diogenia
Четка
Четка



Брой мнения : 19
Registration date : 23.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 8:37 pm

Аз не съм чувала някога да е набеждавана за интелигентна, но може да й проверим резултатите от теста на MENSA. Никаква гаранция не предстваляват, но все пак е нещо Wink
Върнете се в началото Go down
dark girl
Платно
Платно
dark girl


Брой мнения : 192
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 8:41 pm

любовта си е любов винаги ще я изпитва6 към някой въпросъ стои така доколко си готов да открие6 свояа любов към любимия човек
Върнете се в началото Go down
dark girl
Платно
Платно
dark girl


Брой мнения : 192
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 8:48 pm

офффф незнам имам чуството че деже се олавя 4уство към страххх от това да се разкриеш към някого понякога "говоря принципно" любовта е суперрррр суперррррррррр суперррр йо-йо -йо ефектско нещо!!
Върнете се в началото Go down
dark girl
Платно
Платно
dark girl


Брой мнения : 192
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 8:53 pm

LOVE IS NOISE!
Върнете се в началото Go down
ANNNA
Платно
Платно
ANNNA


Брой мнения : 167
Registration date : 27.10.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 10:11 pm

аз незнам точно кво е любов ама като съм гледала реакците на другите и ''когато са влюбени" за тва се дразня на любовта не че знам каквое и дали е яко да обичаш някой просто мниние МА КАТО ЦЯЛО НЕ МЕ КЕФИ Mad малко лигаво ми е и аз незнам колко е интелигентна любовта Laughing
Върнете се в началото Go down
guilty
рижу
рижу



Брой мнения : 109
Age : 32
Registration date : 13.12.2007

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 12:23 am

diogenia написа:
Ще си позволя да цитирам Дейвид Бърн (към когото съм пристрастна)
"Понякога израз на любов е да общуваш с някого, с когото нямаш нищо общо и все пак си очарован от неговото присъствие. "

Иначе много хора са раждали "крилати фрази", опитвайки се да характеризират любовта, кога на литературен, кога на разговорен език... И все пак не мисля, че не трябва (никога не е неизбежно) да бъдем вулгарни, изказвайки се по този въпрос.

Сетих се за друго клише: "По-хубаво е да обичаш, отколкото да бъдеш обичан." Интересни са ми реакциите ви по темата.


не ми се иска да те обиждам...но смятам че си момче....
Върнете се в началото Go down
ashley
Четка
Четка



Брой мнения : 22
Registration date : 24.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 12:28 am

защо мислиш,че е момче?
Върнете се в началото Go down
diogenia
Четка
Четка



Брой мнения : 19
Registration date : 23.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 12:39 am

Не ме обиждаш, но ashley ми "взе думите от устата".
Върнете се в началото Go down
guilty
рижу
рижу



Брой мнения : 109
Age : 32
Registration date : 13.12.2007

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 11:22 am

защото познавах....един човек който използваше същите изрази казваше същите думи говореше точно като теб....или и ти го познаваш и си взела от него това....или си той.... Question
Върнете се в началото Go down
diogenia
Четка
Четка



Брой мнения : 19
Registration date : 23.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 1:15 pm

Не знам кого визираш, но (чисто хипотетично) е възможно да го познавам-София е досадно малка.
Дори думите и изразите да са едни и същи, контекстът е важен. В този смисъл, по какво се различава мъжката визия за любовта от женската?

p.s. Интересно ми е за кого ме мислиш. Arrow
Върнете се в началото Go down
ANNNA
Платно
Платно
ANNNA


Брой мнения : 167
Registration date : 27.10.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 6:40 pm

Shocked
Върнете се в началото Go down
snoppy
Статив
Статив
snoppy


Брой мнения : 98
Age : 30
Location : everyone to ekstazy
Registration date : 19.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 8:31 pm

добре казано хахах Shocked study
Върнете се в началото Go down
http://www.allabout-sp.net
Монна_Falling
Четка
Четка
Монна_Falling


Брой мнения : 16
Registration date : 02.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 8:27 pm

Admin написа:
Няма никаква романтика у вас бе хорааа. Любовта е като хубав десерт, все по някое време ти се дояжда!
Ама пък от десерите как се дебелее после Very Happy:D такаи и тъпите любовчии от депреиите Very Happy:D
Върнете се в началото Go down
guilty
рижу
рижу



Брой мнения : 109
Age : 32
Registration date : 13.12.2007

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 8:36 pm

diogenia написа:
Не знам кого визираш, но (чисто хипотетично) е възможно да го познавам-София е досадно малка.
Дори думите и изразите да са едни и същи, контекстът е важен. В този смисъл, по какво се различава мъжката визия за любовта от женската?

p.s. Интересно ми е за кого ме мислиш. Arrow


за съжаление стигнах до този извод не от тази тема... така че няма нищо общо с любовта сори мони.....а...за кого те мисля.....може и да бъркам но със сигурност си имала честта да се запознаеш с него...


Глория, моля сподели с нас интересно ми е!!! vilica A.K.A Jele
Върнете се в началото Go down
саси
Автор
Автор



Брой мнения : 303
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 10:06 pm

Монна_Falling написа:
Admin написа:
Няма никаква романтика у вас бе хорааа. Любовта е като хубав десерт, все по някое време ти се дояжда!
Ама пък от десерите как се дебелее после Very Happy:D такаи и тъпите любовчии от депреиите Very Happy:D
дааа но от любовта се и отслабва,зависи как я консумирашtongue I love you
Върнете се в началото Go down
Монна_Falling
Четка
Четка
Монна_Falling


Брой мнения : 16
Registration date : 02.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 10:21 pm

саси написа:
Монна_Falling написа:
Admin написа:
Няма никаква романтика у вас бе хорааа. Любовта е като хубав десерт, все по някое време ти се дояжда!
Ама пък от десерите как се дебелее после Very Happy:D такаи и тъпите любовчии от депреиите Very Happy:D
дааа но от любовта се и отслабва,зависи как я консумирашtongue I love you
ейййййй тва го забравих Very Happy тва не е любов бе ей.. хаха.. тва е просто желание дет ми минава през главатa .. човешки страсти..^^
Върнете се в началото Go down
саси
Автор
Автор



Брой мнения : 303
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 10:31 pm

Монна_Falling написа:
саси написа:
Монна_Falling написа:
Admin написа:
Няма никаква романтика у вас бе хорааа. Любовта е като хубав десерт, все по някое време ти се дояжда!
Ама пък от десерите как се дебелее после Very Happy:D такаи и тъпите любовчии от депреиите Very Happy:D
дааа но от любовта се и отслабва,зависи как я консумирашtongue I love you
ейййййй тва го забравих Very Happy тва не е любов бе ей.. хаха.. тва е просто желание дет ми минава през главатa .. човешки страсти..^^
което топи задникаWhat a Face What a Face What a Face What a Face
Върнете се в началото Go down
dark girl
Платно
Платно
dark girl


Брой мнения : 192
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 10:55 pm

аааа колко завъртолено отговаряте сичкии и метафорично а любовта си е просто любов защо трябва да го услоЖняваме!!!чисто просто и ясно ЛЮБОВ!!
Върнете се в началото Go down
ANNNA
Платно
Платно
ANNNA


Брой мнения : 167
Registration date : 27.10.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 10:58 pm

ГОЛЕМИ РАЗБИРАЧИ Suspect Suspect
Върнете се в началото Go down
саси
Автор
Автор



Брой мнения : 303
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 11:03 pm

любовта не е лесно нещоRolling Eyes
Върнете се в началото Go down
dark girl
Платно
Платно
dark girl


Брой мнения : 192
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 11:18 pm

ТВЪРДО ЗАД ТОВА МНЕНИЕ!!! любовта не е лесно нещоRolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Монна_Falling
Четка
Четка
Монна_Falling


Брой мнения : 16
Registration date : 02.11.2008

любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 11:20 pm

за мен не е нищо повече от скапано чувство No
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





любов - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: любов   любов - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
любов
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Art school :: Свободни теми :: Клюки-
Идете на: