Art school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art school


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ВЕЧЕРЕН АКТ

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
gyshter
Четка
Четка



Брой мнения : 22
Registration date : 29.11.2008

ВЕЧЕРЕН АКТ Empty
ПисанеЗаглавие: ВЕЧЕРЕН АКТ   ВЕЧЕРЕН АКТ Icon_minitimeЧет Окт 15, 2009 9:53 am

Първо знам, че темата не е за раздел "Клюки",но някой да я премести където и е мястото. Very Happy
Та така, и тази година най-накрая ще има акт. В салона всеки четвъртък от 14.30 часа и всеки петък от 18.30 часа, под ръководството не на Мирчев, а на Красимир Кръстев. Освен, че е художник и не е от нашето НУИИ, аз друго не знам за него, но би било хубаво, ако някой пусне някакво инфо за човека.
Можете да си купите карта за един месец за вечерния акт, на стойност 10 лева, за външни лица 15 лв. Ако пък си платите сега и наведнъж цялата вноска там за училищното настоятелство ли е, кво е, бе ония 80 лева, получавате безплатна карта за цяла година. (Нещо такова, поправете ме ако греша.) Така и не разбрах каква ще е цената за акта, ако нямаш карта и си плащаш всеки път отделно, но и това ще се изясни.
Ееми, това е, пожелавам много модели тая година cheers
Върнете се в началото Go down
adi
Четка
Четка
adi


Брой мнения : 15
Age : 29
Registration date : 10.07.2009

ВЕЧЕРЕН АКТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВЕЧЕРЕН АКТ   ВЕЧЕРЕН АКТ Icon_minitimeЧет Окт 15, 2009 6:59 pm

Цената май ще е от сорта на 50 ст за нас и 1 лв за външни , поне така ми казаха ! А , можете ли да ми кажете какъв формат листи трябва да си носим ? Shocked
Върнете се в началото Go down
gyshter
Четка
Четка



Брой мнения : 22
Registration date : 29.11.2008

ВЕЧЕРЕН АКТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВЕЧЕРЕН АКТ   ВЕЧЕРЕН АКТ Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 3:46 pm

Квито искаш, с къвто материал искаш. Basketball Абсолютна свобода и вече според тва, на кой даскал си показваш скиците, те ще те насочат дали не ти е голям формата и с кой материал си по-добра. Smile
Върнете се в началото Go down
Top_hrisi
Четка
Четка
Top_hrisi


Брой мнения : 7
Age : 30
Registration date : 08.01.2009

ВЕЧЕРЕН АКТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВЕЧЕРЕН АКТ   ВЕЧЕРЕН АКТ Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 8:04 pm

Попринцип на осмокласниците им казват като на4ало да работят на А4 с молив(6В-8В)
Върнете се в началото Go down
adi
Четка
Четка
adi


Брой мнения : 15
Age : 29
Registration date : 10.07.2009

ВЕЧЕРЕН АКТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВЕЧЕРЕН АКТ   ВЕЧЕРЕН АКТ Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 8:35 pm

Мерси !!! albino rabbit
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ВЕЧЕРЕН АКТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВЕЧЕРЕН АКТ   ВЕЧЕРЕН АКТ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ВЕЧЕРЕН АКТ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Art school :: Свободни теми :: Клюки-
Идете на: