Art school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art school


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 клюки

Go down 
+9
Hellscream
Inokentii
ANNNA
dark girl
mazahacka
Admin
guilty
vilica
саси
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
guilty
рижу
рижу



Брой мнения : 109
Age : 32
Registration date : 13.12.2007

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 06, 2009 10:10 pm

Inokentii написа:
peevsche написа:
Може ли една роля и за мене?

кажи кой си и ще ти кажа какво се говори за теб. Razz

П.С. Инокенти никога не лъже! /към mazahacka


лъже лъже... още когато каза че ни познава...това понятие е прекалено сложно за да го използваш просто така...аз съм сигурна че дори и себе си не познаваш...то е до възраст обикновенно...а...щом така пишеш във форума някак със един такъв хъс и ненасита не залагам да си много възрастен...поне на акъл....просто е тъпо да се заяждаш с иконка или снимка с мнения...и да и разправяш колко си висок и как се базикаш с нея някак ...шизофренично е...
/да знам и аз го казвам на иконка но не претендирам нито че съм жисока нито че съм готина /
bom
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 06, 2009 11:28 pm

може би трябва да престанете да приемате нещата толкова буквално
...хах да познавам ви и не пиша тук с какъвто и да е било хъс ..това се забелязва от километри...... дори не можете да вникнете в самоиронията ми.... а такова наивно мислене ..незнам кой е на възраст и кой не study дамм и като ви гледам по коридорите.... наистина имате вид на "мъдри" , "задълбочени" и "зрели" хора scratch "то е до възраст обикновено..."


Последната промяна е направена от Inokentii на Сря Яну 07, 2009 7:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Нощница
Боя
Боя
Нощница


Брой мнения : 54
Age : 32
Registration date : 23.12.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 06, 2009 11:46 pm

а бтв сори ама наистина не разбирате от сарказъм, плаша се.
Върнете се в началото Go down
http://peskylittledog.deviantart.com/
vilica
мод
мод
vilica


Брой мнения : 152
Age : 33
Registration date : 09.12.2007

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 9:36 pm

Нощница написа:
а бтв сори ама наистина не разбирате от сарказъм, плаша се.

Ти пък се извиняваш за очебийни факти Laughing
Върнете се в началото Go down
dark girl
Платно
Платно
dark girl


Брой мнения : 192
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 11:42 pm

affraid Laughing Laughing Laughing lol! lol! confused affraid Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study elephant elephant flower afro lol!
Върнете се в началото Go down
dark girl
Платно
Платно
dark girl


Брой мнения : 192
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 11:42 pm

и специално за дении .. pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 12:20 am

момичето от предишния коментар отново изпъква като личност с оригиналноста си ...като се започне с ника , аватара и се стигне до коментарите които пише..
възхитен съм study само така ...вървиш към прогрес.... albino
Върнете се в началото Go down
peevsche
Палитра
Палитра
peevsche


Брой мнения : 71
Age : 31
Location : материалното всред холограмен свят
Registration date : 08.01.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 8:49 pm

Виж, хората не обичат да им казват нешо което да не е похвала, ласка или комплимент.САмо много силните характери не би ги заглождило вътрешно, така че си хабиш прекрсния хумор.Пробвай с някой твоя категория, пък де да знам къв си де

П.С по-леко с комунизма-не е узряла главицата ти
Върнете се в началото Go down
vilica
мод
мод
vilica


Брой мнения : 152
Age : 33
Registration date : 09.12.2007

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 10:06 pm

peevsche написа:
Виж, хората не обичат да им казват нешо което да не е похвала, ласка или комплимент.САмо много силните характери не би ги заглождило вътрешно, така че си хабиш прекрсния хумор.Пробвай с някой твоя категория, пък де да знам къв си де

П.С по-леко с комунизма-не е узряла главицата ти

Ако си е неговата истина що па да го спестява Smile
Върнете се в началото Go down
guilty
рижу
рижу



Брой мнения : 109
Age : 32
Registration date : 13.12.2007

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 08, 2009 11:27 pm

vilica написа:
peevsche написа:
Виж, хората не обичат да им казват нешо което да не е похвала, ласка или комплимент.САмо много силните характери не би ги заглождило вътрешно, така че си хабиш прекрсния хумор.Пробвай с някой твоя категория, пък де да знам къв си де

П.С по-леко с комунизма-не е узряла главицата ти

Ако си е неговата истина що па да го спестява Smile


ива мисля че ти ги чувстваш нещата и затова си позволявам с риск да бъда наранена за 100-тен път...не от теб а от хората просто....да ти кава че каквато и да е истина това да обиждаш хора без явна причина да се подиграваш без да има смисъл и повод...защо хората обичат толкова много да се нараняват взаимно....искам и да се извиня на този инокенти защото отвърнах на неговите подигравки със същото а не искам да съм като него...неговата "истина" за мен е толкова далеч от човешкото добро в което така сляпо вярвам...а все пак....всички сме малко или много....хора...
Върнете се в началото Go down
vilica
мод
мод
vilica


Брой мнения : 152
Age : 33
Registration date : 09.12.2007

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 1:51 am

guilty написа:
vilica написа:
peevsche написа:
Виж, хората не обичат да им казват нешо което да не е похвала, ласка или комплимент.САмо много силните характери не би ги заглождило вътрешно, така че си хабиш прекрсния хумор.Пробвай с някой твоя категория, пък де да знам къв си де

П.С по-леко с комунизма-не е узряла главицата ти

Ако си е неговата истина що па да го спестява Smile


ива мисля че ти ги чувстваш нещата и затова си позволявам с риск да бъда наранена за 100-тен път...не от теб а от хората просто....да ти кава че каквато и да е истина това да обиждаш хора без явна причина да се подиграваш без да има смисъл и повод...защо хората обичат толкова много да се нараняват взаимно....искам и да се извиня на този инокенти защото отвърнах на неговите подигравки със същото а не искам да съм като него...неговата "истина" за мен е толкова далеч от човешкото добро в което така сляпо вярвам...а все пак....всички сме малко или много....хора...

Стана голям сериал тука... в общи линии имах предвид, че тва всичко е филма на един човек а вие се въвличате в този филм без дори да познавате ИНОКЕНТИЙ и защо някой същност може ли да ми каже защо... вие се филмирате за безумни неща, с които се натоварвате и си губите времето... ами да дори тва да е някво лице, с което се разминавате някъде там в розовата сграда, нищо не е. Наистина не знам дори как да ги обесня нещата щото то просто няма защо да се тюхкате че е казал каквото и да е.
Върнете се в началото Go down
Нощница
Боя
Боя
Нощница


Брой мнения : 54
Age : 32
Registration date : 23.12.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 2:27 am

guilty написа:

ива мисля че ти ги чувстваш нещата и затова си позволявам с риск да бъда наранена за 100-тен път...не от теб а от хората просто....да ти кава че каквато и да е истина това да обиждаш хора без явна причина да се подиграваш без да има смисъл и повод...защо хората обичат толкова много да се нараняват взаимно....искам и да се извиня на този инокенти защото отвърнах на неговите подигравки със същото а не искам да съм като него...неговата "истина" за мен е толкова далеч от човешкото добро в което така сляпо вярвам...а все пак....всички сме малко или много....хора...

А защо пък мислиш, че не ти прави и той добро? Според мен с тези негови нападки той има за цел да ви свали на земята и да ви накара да не се взимате насериозно, защото това може да спре развитието ви и като творци и като хора занапред. Човек просто спира да се самоусъвършенства ако е поставен в среда, където навсякъде намира одобрение, а общо взето средата в училище е такава. По време на купони всички са много близки, но истинските човешки качества се изявяват едва в екстремна ситуация или трудна среда. Ако той ви поставя тука в такава среда, то вие може сами да разберете за себе си какви сте и да се опитате да сте по-добри. Аз също изповядвам това мнение, че ако не харесваш някой или не одобряваш нещо в него е хиляди пъти по-добре да му го покажеш, отколкото да му говориш зад гърба. Защото ако има проблем, като му го посочиш разумния човек може да си свери часовника, да преодолее своето самолюбие и да израсне по някакъв начин, докато ако го одумваш без той да разбере, не само, че го лишаваш от тази възможност, ами ти падаш под него, каквото и да е направил. Същите идеи може да намерим и при Нитсше, който сме учили заедно, ако не се лъжа:
"Не мрази врага си, а му бъди благодарен"
"Война, а не любов към ближния"
(разбира се, той говори метафорично, а и аз цитирам по памет НЯМА ПРЕДВИД ДА ИЗЛЕЗЕМ НА ВОЙНА)
За това мисля, че като човек, който търси доброто можеш спокойно да прегърнеш тази теория. И дори и да не е прав в обидите си, да се опиташ да се самоусъвършенстваш (нещо което никога не е излишно). (Аз лично съжалявам, че повечето ми говорят зад гърба - бих предпочела да ми се каже в прав текст, дори и анонимно.) Та дори и да не е била тази неговата първопричинна мотивация, ето че той безсъзнателно прави добро. Какво по-показателно за добротата дълбоко в същността на човека?
Върнете се в началото Go down
http://peskylittledog.deviantart.com/
ANNNA
Платно
Платно
ANNNA


Брой мнения : 167
Registration date : 27.10.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 9:39 pm

вкарвате се в филми незнам на какви се правите и да седите и да наливате мозък Exclamation Question Exclamation Question
Върнете се в началото Go down
Нощница
Боя
Боя
Нощница


Брой мнения : 54
Age : 32
Registration date : 23.12.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 11:17 pm

Ани, грешиш - ние наливаме ДОБРОТА Laughing
Върнете се в началото Go down
http://peskylittledog.deviantart.com/
dark girl
Платно
Платно
dark girl


Брой мнения : 192
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 09, 2009 11:56 pm

ЧОВЕКК толкова погрешноо мнение ПЪРВО НИКОЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ НЕ СЕ ЗИМА НА СЕРИОЗНО !!! всеки малко или мн прекалено мн си вярва ма това не е чак толкова лошо ! какво е това някой си да ни сваля на земяната и да ни накара да не се зимаме на сериозно !!ЗНАЧИИ ВИЕ ГО МИСЛИТЕ КОЕТО Е О6ТЕ О6ТЕ ПО ЖАЛКО имайки предвид че все пак учим от години заедно и е мн мн обидно и тъпо!
Върнете се в началото Go down
Нощница
Боя
Боя
Нощница


Брой мнения : 54
Age : 32
Registration date : 23.12.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 12:02 am

е явно пак останах неразбрана......
Върнете се в началото Go down
http://peskylittledog.deviantart.com/
dark girl
Платно
Платно
dark girl


Брой мнения : 192
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 12:35 am

разбрах те Neutral Smile
Върнете се в началото Go down
саси
Автор
Автор



Брой мнения : 303
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 12:45 am

всички тук се изредихте и казахте наистина мн умни нещаSmile
мненията са противоположни,но всеки по някакъв начин е прав...
аз мога твърдо да се съглася,че е много по-хубаво хората да си казват истината в лицето,но така наречения Инокентии използва
доста цветущ речник,за да може да убижда,а в крайна сметка никой не знае кой е...за мен той не е достоен противник,защото и аз зад някво име мога да си седя и да обиждам всички.аз съм си казала коя съм и седя зад мненията си,а този човек хем е до болка честен,хем няма смелостта да ми го каже в лицето и всъшност си нямам и понятие кой таи такива "мили" чуства към мен и приятелите ми...
кел файда от тая искренност,като се крие зад някво име.
много повече ше го уважавам ако дойде и ми го каже в лицето,а не да пълни форума с обиди(просто не му е мястото)
Върнете се в началото Go down
guilty
рижу
рижу



Брой мнения : 109
Age : 32
Registration date : 13.12.2007

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 6:58 pm

Нощница написа:
guilty написа:

ива мисля че ти ги чувстваш нещата и затова си позволявам с риск да бъда наранена за 100-тен път...не от теб а от хората просто....да ти кава че каквато и да е истина това да обиждаш хора без явна причина да се подиграваш без да има смисъл и повод...защо хората обичат толкова много да се нараняват взаимно....искам и да се извиня на този инокенти защото отвърнах на неговите подигравки със същото а не искам да съм като него...неговата "истина" за мен е толкова далеч от човешкото добро в което така сляпо вярвам...а все пак....всички сме малко или много....хора...

А защо пък мислиш, че не ти прави и той добро? Според мен с тези негови нападки той има за цел да ви свали на земята и да ви накара да не се взимате насериозно, защото това може да спре развитието ви и като творци и като хора занапред. Човек просто спира да се самоусъвършенства ако е поставен в среда, където навсякъде намира одобрение, а общо взето средата в училище е такава. По време на купони всички са много близки, но истинските човешки качества се изявяват едва в екстремна ситуация или трудна среда. Ако той ви поставя тука в такава среда, то вие може сами да разберете за себе си какви сте и да се опитате да сте по-добри. Аз също изповядвам това мнение, че ако не харесваш някой или не одобряваш нещо в него е хиляди пъти по-добре да му го покажеш, отколкото да му говориш зад гърба. Защото ако има проблем, като му го посочиш разумния човек може да си свери часовника, да преодолее своето самолюбие и да израсне по някакъв начин, докато ако го одумваш без той да разбере, не само, че го лишаваш от тази възможност, ами ти падаш под него, каквото и да е направил. Същите идеи може да намерим и при Нитсше, който сме учили заедно, ако не се лъжа:
"Не мрази врага си, а му бъди благодарен"
"Война, а не любов към ближния"
(разбира се, той говори метафорично, а и аз цитирам по памет НЯМА ПРЕДВИД ДА ИЗЛЕЗЕМ НА ВОЙНА)
За това мисля, че като човек, който търси доброто можеш спокойно да прегърнеш тази теория. И дори и да не е прав в обидите си, да се опиташ да се самоусъвършенстваш (нещо което никога не е излишно). (Аз лично съжалявам, че повечето ми говорят зад гърба - бих предпочела да ми се каже в прав текст, дори и анонимно.) Та дори и да не е била тази неговата първопричинна мотивация, ето че той безсъзнателно прави добро. Какво по-показателно за добротата дълбоко в същността на човека?



никога не съм могла да приема идеите на Нитсше понеже никога не съм ги чувствала ...а...незнам хрис ти дори не казваш здрасти по коридорите....и намеците за самолюбие наистина не ми харесват...абе...ти си знаеш благодаря за мнението... но наистина не мисля че то променя каквото и да е освен това че гледам оптимистично на нападките .../неговите....на инокентий/
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 7:42 pm

Вие окончателно ми доказахте , че сте МАЛОУМНИ!
Вие осъзнавате ли се , че изписахте хиляда реда с некви сериали и драми и философия и тва беше породено пак от поредния ми коментар написан просто ей така.

Просто ме убихте.......... е чак па такива реакции не очаквах..един бил наранен друг пък проповядвал незнам си ква философия , трети пише разярени слова с огромни букви твърдеейки , че е напълно спокоен и не се връзва........ незнам вече ...очаквах, че ще е забавно и Инокенти ще ви поразбуди мозъците ама вие упорито продължавате да се филмирате и не ми казвайте сега, че не ви пука или ,че това което правя е лошо или , че съм тъпак........ когато почнете да отговаряте на ташака с ташак ще приема , че не ми се връзвате......

study
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 7:59 pm

guilty написа:
ива мисля че ти ги чувстваш нещата и затова си позволявам с риск да бъда наранена за 100-тен път...не от теб а от хората просто....да ти кава че каквато и да е истина това да обиждаш хора без явна причина да се подиграваш без да има смисъл и повод...защо хората обичат толкова много да се нараняват взаимно....искам и да се извиня на този инокенти защото отвърнах на неговите подигравки със същото а не искам да съм като него...неговата "истина" за мен е толкова далеч от човешкото добро в което така сляпо вярвам...а все пак....всички сме малко или много....хора...

Sad много трогателен коментар , но напразно се връзваш жено monkey
да ти звуча като човек чиято цел в живота е да те огорчи.... опитвай се да вникнеш в нещата и престани да разсъждаваш повърхностно и себично .....

относно мненията на Нощница и Вилица
хора знам, че вие сте от малкото които схващат и то доста добре, но мисля, че на моменти си хабите словата да им обяснявате ... очаквах , че те сами ще се усетят..... scratch study


П.С. Най-се дразня , че вместо да си продължа ебавките вие ме принудихте и аз да почна да разяснявам философии и интелектуални принципи ....повече няма да се хабя ....

Да се върнем на темата КЛЮКИ:
А знаете ли , че Захари ми каза, че някой от осми клас му бил казал, че намерили на диванчетата таен дневник в който някой бил описал любовните си влечения към г-жата по информатика.... Някои друг да е чувал тва ? albino albino albino albino albino albino albino albino
Върнете се в началото Go down
dark girl
Платно
Платно
dark girl


Брой мнения : 192
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 9:44 pm

lol!
Върнете се в началото Go down
dark girl
Платно
Платно
dark girl


Брой мнения : 192
Age : 32
Registration date : 23.11.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 9:46 pm

хаха горкият осмокласникк I love you cat
Върнете се в началото Go down
guilty
рижу
рижу



Брой мнения : 109
Age : 32
Registration date : 13.12.2007

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeСъб Яну 10, 2009 11:43 pm

Inokentii написа:
guilty написа:
ива мисля че ти ги чувстваш нещата и затова си позволявам с риск да бъда наранена за 100-тен път...не от теб а от хората просто....да ти кава че каквато и да е истина това да обиждаш хора без явна причина да се подиграваш без да има смисъл и повод...защо хората обичат толкова много да се нараняват взаимно....искам и да се извиня на този инокенти защото отвърнах на неговите подигравки със същото а не искам да съм като него...неговата "истина" за мен е толкова далеч от човешкото добро в което така сляпо вярвам...а все пак....всички сме малко или много....хора...

Sad много трогателен коментар , но напразно се връзваш жено monkey
да ти звуча като човек чиято цел в живота е да те огорчи.... опитвай се да вникнеш в нещата и престани да разсъждаваш повърхностно и себично .....

относно мненията на Нощница и Вилица
хора знам, че вие сте от малкото които схващат и то доста добре, но мисля, че на моменти си хабите словата да им обяснявате ... очаквах , че те сами ще се усетят..... scratch study


П.С. Най-се дразня , че вместо да си продължа ебавките вие ме принудихте и аз да почна да разяснявам философии и интелектуални принципи ....повече няма да се хабя ....

Да се върнем на темата КЛЮКИ:
А знаете ли , че Захари ми каза, че някой от осми клас му бил казал, че намерили на диванчетата таен дневник в който някой бил описал любовните си влечения към г-жата по информатика.... Някои друг да е чувал тва ? albino albino albino albino albino albino albino albino



да ама си изпълни задачата накара ни да разискваме философски теми....това не е малко...а за да си още по поласкан даже днес си говорихме за теб....ама май беше за последно...и то не за друго ами защото наистина целта е послигната и не се базикаш вече....стана тъпо...няма за какво да се палим когато ни разискваш тактики...жалко....въпреки обидите баше някак си зарибяващо...
Върнете се в началото Go down
diogenia
Четка
Четка



Брой мнения : 19
Registration date : 23.11.2008

клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitimeНед Яну 11, 2009 1:12 am

Много ми е интересно с какво Инокентий заслужи това откровение. Не е като да не сте коментирали и мен, но никой не ми сподели...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





клюки - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
клюки
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Art school :: Свободни теми :: Клюки-
Идете на: