Art school
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art school


 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 клюки

Go down 
+9
Hellscream
Inokentii
ANNNA
dark girl
mazahacka
Admin
guilty
vilica
саси
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Нощница
Боя
Боя
Нощница


Брой мнения : 54
Age : 32
Registration date : 23.12.2008

клюки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11, 2009 4:31 am

guilty написа:

...а...незнам хрис ти дори не казваш здрасти по коридорите....и намеците за самолюбие наистина не ми харесват...абе...ти си знаеш благодаря за мнението... но наистина не мисля че то променя каквото и да е освен това че гледам оптимистично на нападките .../неговите....на инокентий/
Това направо ме шокира! Не знам дали и аз да не извадя сега някакъв "дневник" и да казвам на кой етаж и кога съм те поздравявала - и то същата тази седмица, че ще излезе как и аз си броя поздравите, за срам на темата за "Училищния Театър". Въпреки, че дори продължавам да поздравявам упорито хора от другия клас, който спряха да ме поздравяват още докато бяхме в един и същ - и все пак никога не съм си позволявала да вадя статистика...

Но, ок - ако ви е по-лесно вместо да приемете чуждо мнение веднага да го отхвърлите, защото авторът "не ви казва здравей по коридорите" (което в случая дори не е вярно), тогава защо ли вообще да ви казвам здравей по коридорите?

Просто се опитах да ви помогна да преживеете обидите на Инокентии, като ги обърна положително, защото очевидно не ви понасяха. След като от един форумен "трол" (тва е терминологията за хора точно като него) го обърнахте на зъл човек, който изгубва надеждата ви в човечеството и ви кара да се чувствате "наранени"- просто трябваше да подкарам по същата повърхност накъдето тръгна разправията. Ако сте усетили нападки за самочувствието ви, то съжалявам, но - "гузен негонен бяга". Специално се обяснявах, че говоря за хората попринцип, а не за вас. Ако исках да ви направя лошо нищо нямаше да казвам, а да ви оставя да се нервирате.

А сега ви оставям да се обяснявате на Инокентии как вообще не ви интересува и не ви е интересен.
Върнете се в началото Go down
http://peskylittledog.deviantart.com/
саси
Автор
Автор



Брой мнения : 303
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

клюки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11, 2009 2:03 pm

хахахаlol!
диогения отново пробуди интереса в менWhat a Face
кажи душко,какво да ти споделимI love you
Върнете се в началото Go down
ANNNA
Платно
Платно
ANNNA


Брой мнения : 167
Registration date : 27.10.2008

клюки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11, 2009 6:06 pm

Cool XA XA XA XA XA XA XAXAA
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

клюки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11, 2009 8:08 pm

diogenia написа:
Много ми е интересно с какво Инокентий заслужи това откровение. Не е като да не сте коментирали и мен, но никой не ми сподели...

сори братле печеля Laughing
Върнете се в началото Go down
Inokentii
Палитра
Палитра
Inokentii


Брой мнения : 68
Registration date : 18.12.2008

клюки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 11, 2009 8:25 pm

guilty написа:

да ама си изпълни задачата накара ни да разискваме философски теми....това не е малко...а за да си още по поласкан даже днес си говорихме за теб....ама май беше за последно...и то не за друго ами защото наистина целта е послигната и не се базикаш вече....стана тъпо...няма за какво да се палим когато ни разискваш тактики...жалко....въпреки обидите баше някак си зарибяващо...

баси скучното вече дори не ме мразите
и в крайна сметка се оказа , че сте некви които предпочитат да ги обиждат...еми ок връщам се към старата си роля.... вие сте баси чукундурите ! (тва тоя път честно и без цел да ви накарам да размишлявате просто ви го казвам щото го мисля.. и сте грозни lol! )

отивам да пия чай study
Върнете се в началото Go down
ANNNA
Платно
Платно
ANNNA


Брой мнения : 167
Registration date : 27.10.2008

клюки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 8:03 pm

ДНЕС 14 януари НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ Very Happy СТАНА ЕГАТИ БОЯ Хубав протест се получи Smile Адски много полицаи имаше , много бой се раздаде ТЪПИТЕ ПОЛИЦАИ Mad заложиха на груба сила - нищо ново (идиоти Вместо да подкрепят протеста те се обявяват против ) Arrow Ето снимки от боя - http://juliananik.log.bg/article.php?article_id=18686
Върнете се в началото Go down
ANNNA
Платно
Платно
ANNNA


Брой мнения : 167
Registration date : 27.10.2008

клюки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 14, 2009 8:07 pm

Върнете се в началото Go down
mazahacka
Admin
Admin
mazahacka


Брой мнения : 156
Age : 31
Registration date : 13.01.2008

клюки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 07, 2009 12:44 pm

Ех...тази тема от доста време не е зачеквана , може би Inokentii се обиди , или не ...решил е да не пише в женския пазар....ставаше забавно...Всеки се опитва да разбере кой е Инокенти , всеки иска да бъде повече от другия , всички се стремят към възхвала и възхищение , а каже ли им се нещо в прав текст ...жалкото е , че се обижда и спори. Не мислете, че като изказвате някакви супер заучените фрази от някоя книга сте много оригинални...И все пак това е темата за клюки ...тук се пишат клюки, а не кой кой мрази и кой какво мисли и иска...има си теми и за чувства и взаимоотношения...за разлика от повечето в този форум Инокенти пише на кирилица...
Върнете се в началото Go down
саси
Автор
Автор



Брой мнения : 303
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

клюки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 4 Icon_minitimeЧет Авг 13, 2009 10:47 pm

ани отдавна заключи темата за Inokentii с постовете си за НАЦИОНАЛНИЯ ПРОТЕСТ и тъпите полицай alien
доколкото до клюки аз не знам нови Very Happy но ако някой знае,ще ми е интересно tongue
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





клюки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: клюки   клюки - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
клюки
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Art school :: Свободни теми :: Клюки-
Идете на: